Słoneczne Tarasy – Apartamenty Pustkowo

apartamenty PustkowoZ myślą o osobach, które chcą spędzać letni urlop na własnych warunkach lub przyjechać nad Bałtyk poza sezonem oferujemy apartamenty w Pustkowie. Słoneczne Tarasy to przestrzeń, którą zaprojektowaliśmy tak, aby każdy mógł skorzystać z jej zalet:

  • 3 niezależnych stref odpoczynku na świeżym powietrzu (taras na parterze z wyjściem z salonu, balkon na piętrze, prywatny taras na dachu budynku),
  • sprzętu plażowego i mebli ogrodowych,
  • funkcjonalnie wyposażonego aneksu kuchennego,
  • bezpiecznego placu zabaw dla najmłodszych,
  • bezpłatnego dostępu do sieci internet.

Dzięki temu Pustkowo Apartamenty, a dokładnie Słoneczne Tarasy doskonale wpisują się w potrzeby i oczekiwania rodzin z małymi dziećmi, seniorów oraz osób, które łączą zalety pracy zdalnej z urokami spędzania czasu nad morzem.

Co oferujemy?

Do dyspozycji Gości oddajemy w pełni wyposażone apartamenty ulokowane w kameralnej zabudowie. Z apartamentu może korzystać jednocześnie od 4 do 6 osób. Dodatkowe dwa miejsca noclegowe zapewnia rozkładana sofa znajdująca się w salonie. Apartamenty oferują wysoki standard. Wyposażyliśmy je w sposób funkcjonalny i estetyczny. Ich dużym atutem są dwa odrębne tarasy, które zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby pełniły funkcje jadalni na świeżym powietrzu (taras na parterze z wyjściem z salonu) oraz przestrzeni do wypoczynku i relaksu na słońcu (wyposażony w leżaki taras na dachu). Zadbaliśmy przy tym wszystkim o prywatność naszych Gości. Każdy apartament posiada osobne wejście, a tarasy na dachu są od siebie oddzielone tak, aby każdy mógł się czuć swobodnie.

Apartamenty w Pustkowie – Całoroczny wypoczynek nad morzem

apartamenty w PustkowiePobyt w nadmorskim kurorcie jest szczególnie korzystny dla naszego zdrowia jesienią i zimą. Silny wiatr, wysokie fale i sztormy sprawiają, że stężenie jodu w powietrzu w tym czasie rośnie. Z tego też powodu sezon nad Bałtykiem trwa cały rok, i choć latem turystów jest nieporównywalnie więcej, do skorzystania z oferty apartamentów w Pustkowie zachęcamy także w pozostałych miesiącach w roku.

Domki Pustkowo zostały przygotowane w taki sposób, aby zapewniać wysoki komfort mieszkania niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. Doskonale nadają się zatem jako destynacja na letni urlop czy weekend nad Bałtykiem, jak również jako zakwaterowanie dla kuracjuszy korzystających z zalet pobytu nad morzem poza sezonem urlopowym. Dodatkowym atutem pobytu nad Bałtykiem po zakończeniu letnich wakacji jest cisza i spokój, jaką zapewnia okolica. Wraz z wyjazdem turystów także duże nadmorskie kurorty, takie jak Rewal czy Pobierowo wyciszają się i zwalniają tempa.

Osoby poszukujące dogodnego zakwaterowania nad Bałtykiem zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą apartamentów w Pustkowie. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Zapraszamy do kontaktu

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania!