Domki Pustkowo Rewal – Wymarzone miejsce na letni urlop

domki PustkowoPustkowo Domki to oferta, którą kierujemy do osób poszukujących noclegów nad morzem w cichej i spokojnej okolicy. Pustkowo to malutka, a zarazem niezwykle malownicza miejscowość w gminie Rewal w województwie zachodniopomorskim. Od popularnych kurortów nadbałtyckich odróżnia się umiarkowanym ruchem turystycznym i brakiem dużych hoteli, a także głośnych dyskotek. W miejscowości dominuje niska zabudowa, w ramach której dostępne są pokoje, apartamenty oraz domki dla Gości. To wszystko przekłada się na obraz spokojnego miejsca na wymarzony wypoczynek dla całej rodziny.

Domki Pustkowo zaprojektowaliśmy i przygotowaliśmy w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort wypoczynku, jednocześnie umożliwiając Państwu spędzanie czasu na świeżym powietrzu. I choć nad Bałtykiem najpopularniejszym miejscem wypoczynku na słońcu jest szeroka, piaszczysta plaża, jesteśmy przekonani, iż prywatny taras z leżakami na dachu budynku przypadnie Państwu do gustu.

Pustkowo Rewal – Domki w kameralnej okolicy

domki Pustkowo
Lokalizacja domków sprzyja wypoczynkowi. Okolica tutaj jest bardzo spokojna i cicha, a czas mija powoli. Na jakość wypoczynku w Pustkowie w gminie Rewal wpływa również specyfika oferowanego zakwaterowania. Bryła budynku zapewnia wysoki poziom prywatności użytkowników apartamentów – w każdym domku znajdują się dwa apartamenty wyposażone w oddzielne wejścia i oddzielne tarasy. Tarasy na parterze znajdują się po przeciwnych stronach budynku, co daje bardzo dużą swobodę korzystania z przestrzeni. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy znajduje się ogrodzony plac zabaw dla dzieci. To miejsce, które przygotowaliśmy z troską o zapewnienie bezpieczeństwa najmłodszym, dlatego plac  nie jest dostępny dla osób z zewnątrz. Pozostaje do wyłącznej dyspozycji Gości Domków Pustkowo.

Domki zostały przez nas wyposażone w funkcjonalne aneksy kuchenne. Znajdziecie w nich Państwo wszystko, co niezbędne do przygotowania posiłku dla rodziny. Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z oferty lokalnych restauracji, które serwują wyborne dania w przystępnych cenach.

Noclegi nad Bałtykiem – Domki Pustkowo Rewal

Osoby poszukujące dogodnego zakwaterowania nad Morzem Bałtyckim zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Słoneczne Tarasy – Domki Pustkowo – to obiekty ogrzewane, z zalet których możecie Państwo korzystać również poza sezonem letnim. W razie wszelkich pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Zapraszamy do kontaktu

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania!